Описание на CNC Машина за навиване на пружини RNJ-8660:
Многоосната CNC машина за навиване на пружини може да произвежда пружини на натиск с диаметър на телта от 0,2 до 20,0 мм.
Технически данни:
| Диаметър на тела | 2.0-6.0мм |
| Макс. външен диаметър на пружината | Ф120мм |
| Брой оси | 6 |
| Максимална производителност | 150 бр/мин |
| Стойности на подаване | ±0.01-±9999.99 |
| Стойност на Cam ос | ±0.1-±359.9° |
| Мощност на сервомотора за подаване | 7.0kW |
| Мощност на сервомотор 1 за външен диаметър | 1.5kW |
| Мощност на сервомотор 2 за външен диаметър | 1.5kW |
| Мощност на сервомотор 1 за рязане | 2.7kW |
| Мощност на сервомотор 2 за рязане | 2.7kW |
| Мощност на сервомотор регулиращ стъпката на пружината | 1.20kW |
| Захранване | 380V ± 10%V5Hz |
| Размери на машината | 2100×1250×2100мм |
| Тегло на машината | 3000кг |
Предимства на CNC Машина за навиване на пружини RNJ-8660
Усъвършенствано решение със сервомотори за производство на пружини с автоматизиран работен процес и опции за персонализирана конфигурация.
| Функции на машината |
|
|---|---|
| Приложение | Военна индустрия, автомобилна и железопътна промишленост, машиностроене и други. |
| Нашите предимства |
|







