Описание на CNC Формоваща машина за пружини RNJ-1245
Многоосната CNC машина за формоване на пружини може да произвежда пружини с диаметър на телта от 0,2 до 20,0 мм. Машината за пружини без гърбичен механизъм използва уникален дизайн без гърбица, като всяка ос се управлява независимо от множество сервомотори и има отделно сервозадвижване.
Машината за формоване на пружини има възможност за производство на опънови, натискови, конусни и лентови пружини. Системата за подаване на тел решава проблема с това, че подаваща ос на машината може да се завърта на 360 градуса по време на процеса и по този начин се постига многоъгълно формоване и рязане, което улеснява производството на различните видове пружинни, от които се нуждаете.
Технически данни:
| Диаметър на тела | 1.2-4.5mm |
| Стойности на подаване | ±0.001+9999.99 |
| Максимална скорост на подаване | 80m/мин |
| Максимална дължина на подаване | Без ограничение |
| Брой оси | 12 axis |
| Обща мощност на сервомоторите | 20.2KW |
| Захранване | 380V |
| Памет за програми | Над 2000 бр. |
| Размери на машината | 2200×2000×2200mm |
| Тегло | 3000кг. |
Предимства на CNC Формоваща машина за пружини RNJ-1245
Усъвършенствано решение със сервомотори за производство на пружини с автоматизиран работен процес и опции за персонализирана конфигурация.
| Функции на машината |
|
|---|---|
| Приложение | Военна индустрия, автомобилна и железопътна промишленост, машиностроене и други. |
| Нашите предимства |
|





















