Описание на CNC Формоваща машина за пружини RNJ-8335
Многоосната CNC машина за формоване на пружини с гърбичен механизъм може да произвежда пружини с диаметър на телта от 0,2 до 20,0 мм. Машината за формоване на пружини с гърбичен механизъм има възможност за производство на опънови, натискови, конусни и лентови пружини. Системата за подаване на тел решава проблема с това, че подаваща ос на машината може да се завърта на 360 градуса по време на процеса и по този начин се постига многоъгълно формоване и рязане, което улеснява производството на различните видове пружинни, от които се нуждаете.
Технически данни:
| Диаметър на тела | 0.5-3.5mm |
| Максимален диаметър на пружината | Ф80 |
| Стойности на подаване | ±0.01+9999.99 |
| Стойности на Cam | ±0.1°-±359.9° |
| Максимална скорост на подаване | 110 м/мин |
| Максимална скорост на завъртане | 60 об/мин |
| Максимална дължина на подаване | Без ограничение |
| Брой оси | axis |
| Мощност на сервомотор подаване | 4.5KW |
| Мощност на Cam сервомотор | 4.5KW |
| Захранване | 380V |
| Памет за програми | Над 2000 бр. |
| Размери на машината | 1700×1300×2000mm |
| Тегло | 1500 кг |
Предимства на CNC Формоваща машина за пружини RNJ-8335
Усъвършенствано решение със сервомотори за производство на пружини с автоматизиран работен процес и опции за персонализирана конфигурация.
| Функции на машината |
|
|---|---|
| Приложение | Военна индустрия, автомобилна и железопътна промишленост, машиностроене и други. |
| Нашите предимства |
|

















