Описание на CNC Машина за навиване на пружини RNJ-8645:
Многоосната CNC машина за навиване на пружини може да произвежда пружини на натиск с диаметър на телта от 0,2 до 20,0 мм.
Технически данни:
| Диаметър на тела | 1.5-4.5мм |
| Макс. външен диаметър на пружината | Ф65мм |
| Брой оси | 6 |
| Максимална производителност | 180 бр/мин |
| Стойности на подаване | ±0.01-±9999.99 |
| Стойност на Cam ос | ±0.1-±359.9° |
| Мощност на сервомотора за подаване | 5.5kW |
| Мощност на сервомотор 1 за външен диаметър | 1.5kW |
| Мощност на сервомотор 2 за външен диаметър | 1.5kW |
| Мощност на сервомотор 1 за рязане | 1.2kW |
| Мощност на сервомотор 2 за рязане | 1.2kW |
| Мощност на сервомотор регулиращ стъпката на пружината | 0.75kW |
| Захранване | 380V ± 10%V5Hz |
| Размери на машината | 1700×1900×1200мм |
| Тегло на машината | 1400кг |
Предимства на CNC Машина за навиване на пружини RNJ-8645
Усъвършенствано решение със сервомотори за производство на пружини с автоматизиран работен процес и опции за персонализирана конфигурация.
| Функции на машината |
|
|---|---|
| Приложение | Военна индустрия, автомобилна и железопътна промишленост, машиностроене и други. |
| Нашите предимства |
|







