CNC Машина за огъване на тел RNJ-2D-580
1. Бързо включване и изключване на компютъра, лесна и удобна работа. Компютърният интерфейс може да регулира скоростта и да променя програмата едновременно с производството.
2. В конфигурацията се използват високоскоростен двигател, внесен от Япония, и редуктор, внесен от Германия, благодарение на което се постига по-висока производителност.
3. Подаващото устройство за тел и въртящото се рамо са разделени – когато главата се завърти, телта не може да се завърти и могат да се оформят дъгови и многокръгови продукти с малък външен диаметър.
4. Сигурност и надежност – лагерите, зъбните колела и други важни части се внасят от Тайван с гаранция от 8760 часа.
5. Висока прецизност, може да се обработват продукти с диаметър на тел от 2,0 до 14 мм, грешката е намалена до 0,1 мм.
Технически Параметри:
| Модел | RNJ-2D-580 |
| Диаметър на тела | Φ3.0~Φ8.0мм |
| Брой оси | 4 |
| Дължина на подаване | Неограничено |
| Скорост на подаване | 100 м/мин |
| Стойност на подаване | ±0.001~±9999.99 |
| Стойност на Cam ос | ±0.1~±359.9 |
| Мощност сервомотор подаване | 2.9kw |
| Мощност сервомотoр въртящ вал | 1.0kw |
| Мощност сервомотор повдигаща платформа | 0.75kw |
| Мощност сервомотор рязане | 0.75kw |
| Тегло на машината | 1800 кг |
| Размери на машината | 2750*950*1650мм |






